О гостинице - Villa Four Rooms, г. Харьков

Ласкаво просимо! Готель "Villa Four Rooms" пропонує 29 затишних номерів з сучасним дизайнерським інтер'єром. До ваших послуг Все для комфортного відпочинку: ● сніданок за системою "шведський стіл" ● Європейська, японська, кавказька, українська кухня в ресторані "ЧЕМОDАН" ● дитяча кімната ● власна закрита парковка ● SPA-центр з сауною, хаммамом і тренажерним залом ● вольєри для великих порід собак. Ми знаходимося в 4 км від центральної площі Харкова, на одній з основних автомагістралей міста.

Умови проживання

Готель "Villa Four Rooms" гарантує гостям дотримання всіх правил конфіденційності. Служба прийому та розміщення працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Оформлення проживання в готелі проводиться при пред'явленні документа, що посвідчує особу гостя і заповненої реєстраційної карти. У вартість проживання входить: номер обраної категорії, Тренажерний зал, Wi-Fi, парковка* * у дні підвищеного завантаження готель не гарантує наявність вільних місць на внутрішній парковці, на час проживання ви можете скористатися зовнішньою парковкою. Для одного номера надається одне паркувальне місце. Сніданок за системою "шведський стіл" подається в залі ресторану з 07:00 до 10:30. Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 та/або пізній виїзд з 12:00 до 18:00 становить 60% від вартості ночі проживання та можливий за умови попереднього бронювання. У разі виселення після 18:00 дня виїзду стягується плата за пізній виїзд у розмірі повної готельної доби.
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Скасування бронювання без штрафних санкцій проводиться за 48 годин до заїзду. У разі скасування бронювання менш, ніж за 48 годин, або в разі незаїзду з гостя стягується вартість першої ночі проживання.

Правила та умови

1. Бронювання
Бронювання є гарантованим за умови 100% передоплати. Бронювання без передоплати є негарантованим. Готель залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання без попереднього повідомлення гостя.
2. Оплата проживання та послуг
Послуга проживання надається гостю при повній оплаті за передбачуваний період проживання. Адміністрація забезпечує можливість проживання гостя в готелі тільки в оплачений період часу. Після закінчення оплаченого періоду за бажанням гостя проживання може бути продовжено тільки при наявності вільних номерів. Послуги харчування в ресторані "ЧЕМОDАН" оплачуються на місці. СПА, послуги пральні оплачуються за фактом. Можливість оплати послуг при виїзді здійснюються за наявності депозиту або попереднього блокування коштів на банківській картці гостя. До оплати приймаються кредитні картки Maestro, MasterCard, Visa.
3. Збереження речей
Адміністрація готелю не несе відповідальність за збереження документів, грошей, цінних речей і коштовностей, залишених не в сейфі гостьового номера. 4. Заборона про куріння
Відповідно до Закону України № 4844-VI від 24.05.2012 року забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів на території всього готелю (в номерах, коридорах, холі та ресторані). Дозволяється Палити в спеціально відведених місцях. У разі порушення правил проживання, встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити гостю в подальшому проживанні. Бажаємо приємного відпочинку!

TravelLine: Аналитика